Cam Sıralı Karıştırıcı

Taiji'nin geleneksel tipi cam kaplı karıştırıcısı çapa tipi, kürek şekli, türbin tipi, kombinasyon tipi ve diğer türlerde mevcuttur.

Detailed description

Cam Sıralı Karıştırıcı
Taiji'nin geleneksel tipi cam kaplı karıştırıcısı çapa tipi, kürek şekli, türbin tipi, kombinasyon tipi ve diğer türlerde mevcuttur. Tüm özellikleri ve üstün kaliteyi sağlarlar. Müşteriler farklı reaksiyon ortamına ve cam kaplı reaktörün farklı özelliklerine göre farklı karıştırma türleri seçebilir.


Ürün Galerisi

image001 (001) .jpg


image002 (001) .jpg


image003 (001) .jpg


image004 (001) .jpg


image005 (001) .jpg

image006 (001) .jpg


Taiji'nin camla kaplı reaktör karıştırıcıları TJ09 mine ile kaplanmıştır. Kanıtlanmış ve en güncel emaye kaplama teknolojisi ile cam kaplamalı parçalar korozyona, mekanik şoka ve keskin sıcaklık değişimlerine karşı mükemmel dayanıklılık özelliğine sahiptir.

Ayrıca standart dışı cam kaplı her türlü ajitayı müşterinin özel taleplerine göre tasarlayabilir ve üretebiliriz.Kaliteye büyük önem vererek, önde gelen cam kaplı ajitatör üreticilerinden ve tedarikçilerinden biriyiz. Çin'de yapılan ürünlerimizle ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için fabrikamıza başvurabilirsiniz. Size en iyi hizmeti ve rekabetçi fiyat sunacağız.

Hot Tags: Cam kaplı ajitatör, Çin, üreticiler, fabrika, Çinli
ilgili ürünler
Feedback