Cam Kaplamalı Gömme Vana

Reaktördeki sıcaklığın gerçek zamanlı ölçülmesini sağlamak ve böylece termomellin kullanılmasından kaynaklanan sıcaklık gecikmesini veya hatasını önlemek için yıkama valfına tantal ucu takılabilir.

Detailed description

Cam Kaplamalı Gömme Vana
Cam Kaplamalı Yıkama Vanaları
Cam kaplamalı su boşaltma vanası, cam kaplı reaktörler için boşaltma alt vanası veya alt çıkış valfi olarak özel olarak kullanılır. Valf gövdesi dökme demir veya çelikten imal edilmiştir ve hem valf gövdesinin iç yüzeyi hem de valf göbeğinin dış yüzeyi, yüksek performanslı camımızla kaplanmıştır. Supap göbeği PTFE conta halkasını sıkıştırarak kapatılır. Bu cam kaplı tahliye supabı iki tipe ayrılır: Üst-Hareketli Tip ve Alt-Hareketli Tip.


Ürün Galerisi

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpg

Hava Tahrikli, Cam Kaplamalı Gömme Vana


image004(001).jpg

Körüklü Contalı Cam Kaplamalı Gömme Valf


image005(001).jpg

Cam Kaplamalı Yıkama Vanaları

image006(001).jpg

Körüklü Contalı Cam Kaplamalı Gömme Valfler


Reaktördeki sıcaklığın gerçek zamanlı ölçülmesini sağlamak ve böylece termomellin kullanılmasından kaynaklanan sıcaklık gecikmesini veya hatasını önlemek için yıkama valfına tantal ucu takılabilir. Buna ek olarak, vana çekirdeği için havayla çalışan cihazı değiştirerek, reaktörün boşaltılmasını uzaktan kontrol edebilirsiniz.


Körüklü Contalı Cam Kaplamalı Gömme Valfler
Körüklü contalı bu yıkama valfı, conta contalı yıkama valfine bir alternatiftir. Güvenilir sızdırmazlık performansı, temizleme kolaylığı ve yüksek işletme basıncını geri çekme olanağı sağlar. Vana gövdesi, malzeme dayanımını büyük ölçüde geliştiren damgalama yöntemi ile kalıplanır. Çalışma sıcaklığı: -19 ℃ -200 ℃; Çalışma basıncı: 0.6Mpa-1.6Mpa.


Kaliteye büyük önem vererek, önde gelen cam kaplı su boşaltma valfı üreticilerinden ve tedarikçilerden biriyiz. Çin'de yapılan ürünlerimizle ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için fabrikamıza başvurabilirsiniz. Size en iyi hizmeti ve rekabetçi fiyat sunacağız.

Hot Tags: Cam kaplı gömme valf, Çin, üreticiler, fabrika, Çinli
ilgili ürünler
Feedback