Yüksek Performanslı Emaye

Vitre mine olarak da bilinir; asitli ve alkalin ortamın korozyonuna karşı mükemmel direnç, mekanik şok ve keskin sıcaklık değişimi bulunur. Özellikle, tüm organik ve inorganik asitler, organik çözücüler ve hidroflorik asit ve kuvvetli fosforik asit dışındaki zayıf baz tarafından korozyona karşı direnebilir.

Detailed description

Cam Astar için Yüksek Performanslı Emaye
Cam astar için TJ09 emaye bağımsız olarak Taiji tarafından geliştirildi ve uluslararası gelişmiş bir seviyeye ulaşmış olan önemli bir yüksek performansa sahiptir. Örneğin, vitröz emaye olarak da bilinen endüstriyel porselen emay, asidik ve alkalin ortamın korozyona karşı mükemmel direnç, mekanik şok ve keskin sıcaklık değişimi ile birlikte gelir. Özellikle, tüm organik ve inorganik asitler, organik çözücüler ve hidroflorik asit ve kuvvetli fosforik asit dışındaki zayıf baz tarafından korozyona karşı direnebilir.


Ürün Galerisi

image001(001).jpg


image002(001).jpg


image003(001).jpgimage004(001).jpg


image005.jpg

TAIJI emaye uluslararası gelişmiş elektrikli fırın sinterleme süreci ve mine için doğru bileşik üretimini benimser, her üretim sürecini kesin olarak kontrol eder ve emaye kalitesini tamamen garanti eder.
Teknolojide kullanılan elektrikli fırın sinterleme prosesi ile, hassas bileşim ve titiz proses kontrolü ile Taiji'nin emaye camının kalitesi tamamen garanti altına alınmıştır.


Korozyon Eğrileri

Korozyon eğrisi çizelgeleri, asidik ve alkalin ortamın tipik aşındırıcılığını gösterir. Korozyon hızı yıldan 0.1 mm'den az olduğu için, ortamın cam astarında çok zayıf korozyona sahip olduğu anlamına gelir. Yani, önerilir. Korozyon hızı 0,1-0,2 mm / yıl olduğunda, korozyon ihmal edilemez. Cam astarın ne kadar aşınmış olduğunu görmek için düzenli muayene yapılmalıdır. Bununla birlikte, korozyon hızı 0.2 mm / yıl'dan fazla olduğunda, ortam cam astar için ciddi korozif ve dolayısıyla burada önerilmemektedir.


Kaliteye yüksek önem vererek, önde gelen yüksek performanslı emaye üreticilerinden ve tedarikçilerinden biriyiz. Çin'de yapılan ürünlerimizle ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için fabrikamıza başvurabilirsiniz. Size en iyi hizmeti ve rekabetçi fiyat sunacağız.

Hot Tags: Yüksek performanslı emaye, Çin, üreticiler, fabrika, Çin yapımı
ilgili ürünler
Feedback