Manway Kapağı (Cam Sıralı Reaktör için)

Burada, üstün manayol kapak çözümlerimizi bulacaksınız Cam kaplı reaktörler için dizayn edilmiştir. Güvenli çalışma ve kolay açma ve temizleme sağlarlar.

Detailed description

Cam Kapalı Reaktör için Manway Kapağı En iyi hizmeti ve rekabetçi fiyat sunacağız.
 Cam kaplamalı ekipman ve proses ekipmanı parçalarının önde gelen tedarikçisi olan Taiji, reaktörde tehlikeli kimyasalların güvenli bir şekilde tutulmasını ve yüksek operatör güvenliğinin yanı sıra gelişmiş işleme verimliliği ve ürün kalitesi sağlamak için çok çeşitli reaktör aksesuarları sunmaktadır. Burada, cam kaplamalı reaktörler için tasarlanmış üstün manayol kapak çözümlerimizi bulacaksınız.


Ürün Galerisi

"

2017211026 / 201705241003232499801.jpg "title =" image001 (001) .jpg "alt =" image001 >

/ Tr>

image004 (001) .jpg

<> 1 güçlü. Koruma Zili ve Yay Destekli Açma Cihazı ile Manway Kapağı
 Manway kapak sistemi, camla kaplı reaktörlerin üstüne kolayca monte edilebilir. Yaylı cihaz, kapağın kolayca açılıp kapanmasını sağlar. Koruma halkası, besleme sırasında menholün aşınmasını ve hasar görmesini önler.


2. Manight Cover with Sight Glass
 Cam kaplamalı reaktör mani kapağı yenilenmiş bir üründür. CIP temizleme sistemi kullanan reaktör için daha uygundur. Gözlem camını yüksek sıcaklıkta sinterleme yoluyla kapağa entegre ediyoruz. Bu, gözetleme camının temizlenmesini kolaylaştırır. Manoyalardaki kapak, hızlı bir açma cihazı nedeniyle açılmak için daha elverişlidir.


Kaliteye büyük önem vererek, (camla kaplı reaktör için) üreticiler ve tedarikçiler için önde gelen manayol kapaklarından biriyiz. Çin'de yapılan ürünlerimizle ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için fabrikamıza başvurabilirsiniz.

Hot Tags: Çin'de üretilen fabrikalar, üreticiler, fabrikalar, fabrikalar
ilgili ürünler
Feedback