Cam Sıralı Paslanmaz Çelik Ekipmanları

Taiji'nin cam kaplı donanımı, 304 veya 316L paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve üstün camımızla kaplanmıştır. Ortamı demir iyonu ile kontamine olmaktan mükemmel bir şekilde koruyabilir.

Detailed description

Cam Sıralı Paslanmaz Çelik Ekipmanları
Taiji'nin cam kaplı donanımı, 304 veya 316L paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve üstün camımızla kaplanmıştır. Ortamı demir iyonu ile kontamine olmaktan mükemmel bir şekilde koruyabilir. Uluslararası kabul görmüş GMP standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiş olan cam kaplı çelik reaktör, operatörün güvenliği ve ürün kalitesi için daha yüksek gereksinimleri karşılayabilir.


Ürün Galerisi

image001(001).jpg

image002(001).jpg

Cam kaplamalı paslanmaz çelik ekipman üzerinde kullanılan split flanş ve kelepçeler, hepsi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Müşterinin talebine göre, çelik işleme ekipmanının dış yüzeyinde ısı yalıtımı yapabiliriz.

Kaliteye büyük önem vererek, önde gelen cam kaplı paslanmaz çelik ekipman üreticileri ve tedarikçilerinden biriyiz. Çin'de yapılan ürünlerimizle ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi için fabrikamıza başvurabilirsiniz. Size en iyi hizmeti ve rekabetçi fiyat sunacağız.

Hot Tags: Cam kaplı paslanmaz çelik ekipman, Çin, üreticiler, fabrika, Çinli
ilgili ürünler
Feedback