Ana sayfa > İmalat

İşlenmemiş içerikler

Çelik levha
Taiji cam kaplı ekipmanın kullandığı tüm çelik levhalar ve diğer çelikler, Baosteel Group, Jinan Iron and Steel Group, vb. Gibi Çin'de iyi bilinen çelik fabrikalardır. Çelikler sıkı standartlara göre yapılır ve kalınlık ve kalite için gereksinimlerimizi karşılar. .Üretim süreci
Taiji, Çin'de montaj hattını kullanarak cam kaplamalı ekipman üreten ilk kuruluştur. Müşterilerin farklı ihtiyaçlarına göre, müşteri onayladığında standart çizim yaparak üretime başlarız. CNC beslemeden kaynağa, emaye kaplamaya, montaja kadar her prosese niteliksiz ürünlerden kaçınmak için sıkı bir şekilde kontrol edilir.


Kalite kontrol
Taiji, bir montaj hattı ile cam kaplamalı ekipman üreten dünyadaki tek kuruluştur. Bu, güvenilir kalite ve uygun fiyat ile daha standart cam kaplı ürünler üretir. Kendinden gelişmiş gelişmiş emaye ve patentli teknolojisi ile Taiji'nin cam kaplı ekipmanı, sektördeki çelik kap ve cam astarın en güvenilir birleşimi ile öne çıkıyor. Şirketin üretim süreci ve teknolojisi her zaman piyasada liderdir. İstisnai dayanıklılık ile ürünlerimiz müşterilerin oybirliği ile övgülerini ve güvenini kazanmış ve 2009'dan beri her zaman arzı yüksek bir talebe sahiptir. Neden? Krediyi alan sıkı kalite kontrolümüzden dolayı.