Ana sayfa > Hizmet

Hizmet
Cam kaplamalı kimyasal reaktörler, depolama gemileri, cam kaplı sütunlar, karıştırıcılar ve diğer cam kaplı ekipman ve parçaları üretiminde pazar lideri olan Taiji her zaman müşteri odaklı ilkeler çerçevesinde çalışır. Yaptığımız tüm işler müşterileri tatmin etmeyi amaçlıyor. Hem satış öncesi hem de satış sonrası dönemlerde müşterilere en saygılı hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

1. Taiji, cam astar sektöründe en profesyonel dış ticaret satışları yapan 2 dış ticaret departmanı kurmuştur. Cam kaplamalı ekipmanla ilgili zengin bilgiye sahiptirler ve en uygun çözümleri oluşturmak için sizinle birlikte çalışabilirler.

2. Tasarım departmanımız ayrıca ihraç edilecek ekipman için profesyonel tasarımcılara sahiptir. Ekipman boyutları ve teknik özellikleri sağlamak için tasarım çizimleri hakkında doğrudan iletişim kurabilirler.

3. Cam kaplamalı ekipman ve parçalar için standart atölyeler inşa ettik ve gelişmiş teknolojileri geliştirdik. Deneyimli bir üretim ekibi, ürün hassasiyetini ve kalitesini garantilemek için her üretim süreci üzerinde sopa denetimi uygular.

4. Sofistike dış ticaret deneyimi, ekipmanların ve ilgili bilgilerin zamanında teslim edilmesini sağlar. Cam kaplı ekipmanlarımız için 18 aylık veya 12 aylık bir garanti vereceğiz.